GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

30 Mar 2019
Prva HBL
06 Apr 2019
Prva HBL
06 Apr 2019
Serie A - final four
07 Apr 2019
Serie A - final four
13 Apr 2019
Prva HBL - final four
14 Apr 2019
Prva HBL - final four
   

PETANKA  

30 Mar 2019
Masters
10 Apr 2019
Liga
13 Apr 2019
DP trojke mix
17 Apr 2019
Liga
   
   

Letošnje državno prvenstvo dvojic je bilo tako kot lani izpeljano v športnemu parku na Rakovniku. Med člani je slavila domača dvojica Bobrov v zasedbi Dragan Antonijevič in Matej Kršinar, ki sta bila pred leti soigralca pri Močvirnikih. Oba sta doslej osvojila po tri naslove v tej disciplini a nikoli skupaj. Med članicami sta se po triletnemu postu na vrh vrnili igralki Sloge Kaja Jamnik in Mojca Herbst. Za Jamnikovo je to že peta lovorika v tej diciplini. V kategoriji članov je nastopilo 29 dvojic, v kategoriji članic pa 21. Medtem ko je Antonijevič še bolj utrdil prvo mesto na lestvici TOUR, sta Herbstova in Jamnikova ob slabših uvrstitvah neposrednih konkurentk skorajda ujeli vodilno Šerugovo.  

 

Foto: Damjan Lukman

Končni vrstni red

DP DVOJICE - ČLANI

  • 1. BOBRI (Antonijevič Dragan, Kršinar Matej, Kobal Žiga)
  • 2. MEDVEDI (Sefič Adam, Novak Robert)
  • 3. VILA ANA (Rode Franci, Rode Žan, Vorih Drago)
  • 4. SLOGA (Šinkovec Žiga, Dodig Anže, Dovžan Matevž)
  • 5. VELENJE (Lukman Damjan, Boso Giovanni)
  • 5. BOBRI (Sodec Žan, Lazar Miha)
  • 5. BRDO (Malovič Tomaž, Bonšek Blaž)
  • 5. VELENJE (Brumec Jožef, Kuri Stojan)

DP DVOJICE - ČLANICE

  • 1. SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)
  • 2. HRAST (Viher Marija, Greifoner Milena)
  • 3. MEDVEDI (Puh Ristič Alja, Bračič Marija)
  • 4. VELENJE (Praprotnik Jožica, Boso Jožica)
  • 5. ŽABCI (Bračič Erika, Bračič Larisa)
  • 5. ŽABCI (Krajnc Eva, Kršinar Slavica)
  • 5. SLOGA (Sivka Alenka, Bela Snežana)
  • 5. BRDO (Cvetković Nina, Novak Nataša)

Foto: Damjan Lukman


DRŽAVNI PRVAKI - DVOJICE - ČLANI

  • 2000 SLOGA (Skrbinek Jože, Španič Srečko)
  • 2001 BALINČEK (Sever Gregor, Podgoršek Klemen)
  • 2002 MOČVIRNIKI (Antonijevič Dragan, Ramič Senad)
  • 2003 MOČVIRNIKI (Antonijevič Dragan, Ruparčič Vlado)
  • 2004 PR' BALIN (Sever Gregor, Oprešnik Gregor)
  • 2005 MOČVIRNIKI (Kršinar Matej, Japelj Andrej)
  • 2006 HRIBOVCI (Sever Gregor, Rode Franci)
  • 2007 SLOGA (Kutlačič Dragan, Oprešnik Gregor)
  • 2008 SLOGA (Kilibarda Zoran, Oprešnik Gregor)
  • 2009 SRŠENI (Antonijevič Dragan, Šeruga Andrej)
  • 2010 HRIBOVCI (Kršinar Matej, Brodnik Gorazd)
  • 2011 HRIBOVCI (Kršinar Matej, Sever Gregor)
  • 2012 SLOGA (Bela Rudi, Prusnik Hinko, Premru Tadej)
  • 2013 HRIBOVCI (Sever Gregor, Oprešnik Gregor)
  • 2014 SLOGA (Skrbinek Jože, Dovžan Matevž)
  • 2015 HRIBOVCI (Sever Gregor, Mihič Rok)
  • 2016 SLOGA (Šinkovec Žiga, Butinar Miha)
  • 2017 BRDO (Brajer Marko, Novak Stanislav)
  • 2018 BOBRI (Antonijevič Dragan, Kršinar Matej, Kobal Žiga)

DRŽAVNE PRVAKINJE - DVOJICE - ČLANICE

  • 2000 MEDVEDI (Puh Alja, Dermota Mateja)
  • 2001 PR' BALIN (Kujavec Darinka, Sever Ksenja)
  • 2002 PR' BALIN  (Kujavec Darinka, Dermota Mateja)
  • 2003 KOJOTI (Klakočer Mojca, Fink Mateja)
  • 2004 MOČVIRNIKI (Traven Japelj Monika, Žabjek Slavica)
  • 2005 POLJE (Hasnaš Matej, Govednik Božena)
  • 2006 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2007 MOČVIRNIKI (Kršinar Slavica, Traven Japelj Monika)
  • 2008 SLOGA (Zupanc Nataša, Krušič Tatjana)
  • 2009 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2010 SRŠENI (Kujavec Darinka, Šeruga Tatjana)
  • 2011 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2012 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2013 MEDVEDI (Jamnik Kaja, Bračič Laura)
  • 2014 SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)
  • 2015 HRIBOVCI (Kršinar Slavica, Kršinar Tea)
  • 2016 SLOGA (Lemut Barbara, Prohart Veronika)
  • 2017 MEDVEDI (Sebanc Erika, Bračič Larisa)
  • 2018 SLOGA (Jamnik Kaja, Herbst Mojca)

Foto: Damjan Lukman

Medvedki krojili mladinsko prvenstvo

V konkurenci U18 so nastopile le štiri dvojice, več kot očitno pa je da se z mladino praktično ukvarjajo le na Fužinah.

DP DVOJICE - U18

  • 1. Sefič Mrvar Tia (Medvedi) / Poljak Deni (Medvedi)
  • 2. Dragar Erazem (Medvedi) / Maričič Matic (Medvedi)
  • 3. Nikolič Bojan (Medvedi) / Lemut Kaja (Sloga)
  • 4. Šubic Aljaž (Medvedi) / Šubic Hana (Medvedi)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 26
2 ZABIČE 22
3 SKALA 21
4 AGROCHEM HRAST 16
5 KRIM 11
6 AIKEA ANTENA 10
7 POSTOJNSKA JAMA 3
8 KOŠANA 3
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 30
2 LA PEROSINA 30
3 GAGLIANICO 28
4 BORGONESE 20
5 PONTESE 20
6 BELLUNO 17
7 FERRIERA 14
8 NOVENTA 10
9 CHIAVARESE 8
10 MONDOVI 3
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 ISTRA POREČ 38
2 PULA 35
3 ZRINJEVAC 34
4 SOKOL ORBICO 26
5 BISTON BRELA 24
6 METKOVIĆ 24
7 PAZIN 24
8 VARGON 22
9 GORČINA 4
10 LOVRAN 3
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 18
2 BELARUC LES BAINS 12
3 CRO LYON 9
4 FONTAINE 2

Play out

Team
Points
1 MONTELIMAR 15
2 AIX LES BAINS 13
3 MACON 7
4 TARARE 6
   

Statistika obiskov

Slovenia 80.6%Slovenia
United States 11.3%United States
Croatia 5.5%Croatia
Netherlands 0.3%Netherlands
France 0.2%France

Danes: 134
Včeraj: 59
Ta teden: 374
Prejšnji teden: 654
Ta mesec: 1458
Prejšnji mesec: 771
Skupaj: 51145
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV