GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
   

BALINANJE  

30 Mar 2019
Prva HBL
06 Apr 2019
Prva HBL
06 Apr 2019
Serie A - final four
07 Apr 2019
Serie A - final four
13 Apr 2019
Prva HBL - final four
14 Apr 2019
Prva HBL - final four
   

PETANKA  

30 Mar 2019
Masters
10 Apr 2019
Liga
13 Apr 2019
DP trojke mix
17 Apr 2019
Liga
   
   

Šestnajsto državno prvenstvo mešanih dvojic je bilo odigrano na igriščih v ljubljanskih Fužinah, kjer domujejo Medvedi. Nastopilo je kar štirideset dvojic, ki so v predtekmovalnem delu nastopile v štirih krogih "Bucholza", najboljših šestnajst parov pa se je uvrstilo v izločilne boje. Četrti naslov za Medvede sta v tej disciplini osvojila Alja Puh Ristić in Adam Sefić, ki sta v dramatičnem finalu premagala dvojico Sloge v zasedbi Barbara Lemut in Anže Dodig in s tem preprečila popolno dominacijo dvojic iz Sneberja. Slogaša sta bila do finala neporažena, v sklepnemu dejanju pa jima je zmanjkalo nekaj zbranosti.

Končni vrstni red

  • 1. MEDVEDI (Puh Ristić Alja - Sefić Adam)
  • 2. SLOGA (Lemut Barbara - Dodig Anže)
  • 3. SLOGA (Herbst Mojca - Dovžan Matevž)
  • 4. SLOGA (Prohart Veronika - Lukša Luka)
  • 5. ŽABCI (Sebanc Erika - Bračič Simon)
  • 5. VELENJE (Čanč Katja - Boso Giovanni)
  • 5. SLOGA (Zupanc Nataša - Podgoršek Klemen)
  • 5. VELENJE (Boso Jožica - Čanč Aleksander)

 DRŽAVNI PRVAKI - MEŠANE DVOJICE

  • 2003 MOČVIRNIKI (Traven Japelj Monika - Antonijevič Dragan)
  • 2004 SLOGA (Lotrič Nataša - Skrbinek Jože)
  • 2005 POLJE (Hasnaš Mateja - Sever Gregor)
  • 2006 SLOGA (Lotrič Nataša - Skrbinek Jože)
  • 2007 MOČVIRNIKI (Traven Japelj Monika - Ramič Senad)
  • 2008 MEDVEDI (Jamnik Kaja - Mrak Rok)
  • 2009 MEDVEDI (Jamnik Kaja - Mrak Rok)
  • 2010 SRŠENI (Kujavec Darinka - Antonijevič Dragan)
  • 2011 MEDVEDI (Bračič Marija - Zadravec Miro)
  • 2012 SLOGA (Prohart Veronika - Premru Tadej)
  • 2013 SLOGA (Zupanc Nataša - Podgoršek Klemen)
  • 2014 BRDO (Novak Nataša - Podgoršek Klemen)
  • 2015 BRDO (Šeruga Tatjana - Živič Marko)
  • 2016 BRDO (Kujavec Darinka - Antonijevič Dragan)
  • 2017 HRAST (Milena Mikec - Marjan Knez)
  • 2018 MEDVEDI (Puh Ristič Alja - Sefič Adam)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 26
2 ZABIČE 22
3 SKALA 21
4 AGROCHEM HRAST 16
5 KRIM 11
6 AIKEA ANTENA 10
7 POSTOJNSKA JAMA 3
8 KOŠANA 3
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 30
2 LA PEROSINA 30
3 GAGLIANICO 28
4 BORGONESE 20
5 PONTESE 20
6 BELLUNO 17
7 FERRIERA 14
8 NOVENTA 10
9 CHIAVARESE 8
10 MONDOVI 3
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 ISTRA POREČ 38
2 PULA 35
3 ZRINJEVAC 34
4 SOKOL ORBICO 26
5 BISTON BRELA 24
6 METKOVIĆ 24
7 PAZIN 24
8 VARGON 22
9 GORČINA 4
10 LOVRAN 3
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 18
2 BELARUC LES BAINS 12
3 CRO LYON 9
4 FONTAINE 2

Play out

Team
Points
1 MONTELIMAR 15
2 AIX LES BAINS 13
3 MACON 7
4 TARARE 6
   

Statistika obiskov

Slovenia 80.7%Slovenia
United States 11.2%United States
Croatia 5.5%Croatia
Netherlands 0.3%Netherlands
France 0.2%France

Danes: 138
Včeraj: 59
Ta teden: 378
Prejšnji teden: 654
Ta mesec: 1462
Prejšnji mesec: 771
Skupaj: 51149
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV