GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

24 Nov 2018
14:50 -
Skala - Trata
01 Dec 2018
14:50 -
Agrochem Hrast - Skala
02 Dec 2018
09:00 -
GDP Slovenija
   
   

BALINANJE  

24 Nov 2018
Prva HBL
24 Nov 2018
Serie A
24 Nov 2018
Super liga
01 Dec 2018
Elite 1
01 Dec 2018
Prva HBL
01 Dec 2018
Serie A
01 Dec 2018
Super liga
08 Dec 2018
Prva HBL
08 Dec 2018
Super liga
15 Dec 2018
Serie A
   

PETANKA  

30 Nov 2018
Evropski pokal
01 Dec 2018
Evropski pokal
02 Dec 2018
Evropski pokal
   
   

Tudi letošnji uvod v novo petankarsko sezono je bil na Brdu v Ljubljani, kjer smo lahko spremljali nastope najboljših igralk in igralcev petanke minule sezone. Osem mešanih trojk je sprva nastopilo v dveh predtekmovalnih skupinah, najboljši dve iz vsake skupine pa sta se uvrstili v polfinale. Po ekspresno hitro končanih polfinalnih obračunih smo bili priča sila zanimivemu finalu, v kateremu je slavila trojka v zasedbi Tatjana Šeruga, Žan Rode in Marko Brajer. V poraženi oranžni zasedbi je nastopila zmagovalka v točkovanju lestvice TOUR Alja Puh Ristić skupaj z lanskoletnima zmagovalcema mastersa Matevžom Dovžanom in Vladom Rumiha.

Nastopajoči

  • ORANŽNI
    • Alja Puh Ristić / Matevž Dovžan / Vlado Rumiha
  • VIJOLIČNI
    • Kaja Jamnik / Blaž Bonšek / Rudi Bela
  • RUMENI
    • Erika Sebanc / Slavko Novak / Martin Lipovšek
  • ZELENI
    • Tatjana Šeruga / Marko Brajer / Žan Rode
  • ROZA
    • Barbara Lemut / Marko Živič / Žiga Kobal
  • MODRI
    • Veronika Prohart / Klemen Poljanšek / Simon Bračič
  • RDEČI
    • Milena Mikec / Jože Skrbinek / Rasim Đogić
  • SIVI
    • Mojca Herbst / Miro Zadravec / Klemen Podgoršek

Rezultati

Skupina A

  • ROZA - MODRI 13:2
  • SIVI - VIJOLIČNI 13:0
  • ROZA - SIVI 12:13
  • MODRI - VIOLIČNI 2:13
  • Repesaž: ROZA - VIJOLIČNI 4:13

Skupina B

  • RUMENI - RDEČI 9:13
  • ORANŽNI - ZELENI 6:13
  • RDEČI - ZELENI 11:13
  • RUMENI - ORANŽNI 7:13
  • Repesaž: RDEČI - ORANŽNI 9:13

Polfinale

  • ORANŽNI  - SIVI 13:2
  • ZELENI - VIJOLIČNI 13:1

Finale

  • ORANŽNI (Puh Ristić, Dovžan, Rumiha) - ZELENI (Šeruga, Rode, Brajer) 9:13

Koledar 2018

  • 14. april - TOUR - DVOJICE (Sloga Ljubljana)
  • 21. april - TOUR - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 28. april - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE MIX (Medvedi Fužine Ljubljana)
  • 12. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE (Hrast Dobrovce)
  • 26. maj - DRŽAVNO PRVENSTVO - NATANČNO ZBIJANJE (Brdo Ljubljana)
  • 2. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - POSAMEZNO (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 16. junij - DRŽAVNO PRVENSTVO - DVOJICE (Bobri Krim Ljubljana)
  • 23. junij - TOUR - DVOJICE (Vila Ana Polje Ljubljana)
  • 30. junij - CENTROPE CUP - TROJKE (Sloga Ljubljana)
  • 7. julij - TOUR - TROJKE (Janče)
  • 18. avgust - TOUR - DVOJICE (Zarja Ljubljana)
  • 1. september - TOUR - TROJKE (Arnika Vuzenica)
  • 8. september - DRŽAVNO PRVENSTVO - TROJKE MIX (Čatež)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 6
2 SKALA 6
3 ZABIČE 4
4 KRIM 3
5 AGROCHEM HRAST 3
6 AIKEA ANTENA 2
7 POSTOJNSKA JAMA 0
8 KOŠANA 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 LA PEROSINA 10
2 BELLUNO 9
3 B.R.B. IVREA 8
4 GAGLIANICO 7
5 FERRIERA 4
6 PONTESE 4
7 BORGONESE 4
8 NOVENTA 3
9 CHIAVARESE 2
10 MONDOVI 1
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 PULA 6
2 PAZIN 6
3 ZRINJEVAC 6
4 ISTRA POREČ 6
5 BISTON BRELA 3
6 METKOVIĆ 0
7 GORČINA 0
8 VARGON 0
9 SOKOL ORBICO 0
10 LOVRAN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 BELARUC LES BAINS 9
2 CRO LYON 9
3 MACON 3
4 TARARE 1

Skupina 2

Team
Points
1 SAINT VULBAS 12
2 FONTAINE 9
3 MONTELIMAR 3
4 AIX LES BAINS 3
   

Statistika obiskov

Slovenia 79%Slovenia
United States 11.5%United States
Croatia 5%Croatia
France 0.7%France
Ireland 0.4%Ireland

Danes: 117
Včeraj: 18
Ta teden: 274
Prejšnji teden: 346
Ta mesec: 1022
Prejšnji mesec: 2054
Skupaj: 46210
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV