GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

   
PARIS
   

BALINANJE  

21 Sep 2019
Elite 1
21 Sep 2019
Prva liga
24 Sep 2019
SP U18/U23
25 Sep 2019
SP U18/U23
26 Sep 2019
SP U18/U23
27 Sep 2019
SP U18/U23
28 Sep 2019
Elite 1
28 Sep 2019
Prva liga
28 Sep 2019
SP U18/U23
29 Sep 2019
Prva liga
   

PETANKA  

18 Sep 2019
Liga
19 Sep 2019
EP člani
20 Sep 2019
EP člani
21 Sep 2019
EP člani
22 Sep 2019
EP člani
28 Sep 2019
Liga - final four
03 Okt 2019
EP - U23
04 Okt 2019
EP - U23
05 Okt 2019
EP - U23
05 Okt 2019
TOUR dvojice
   
   

Statistika obiskov

Slovenia 81.3%Slovenia
United States 10.7%United States
Croatia 4.7%Croatia
Italy 0.3%Italy
France 0.3%France

Danes: 45
Včeraj: 143
Ta teden: 188
Prejšnji teden: 760
Ta mesec: 1395
Prejšnji mesec: 1578
Skupaj: 62163

Evropski pokal za ženske, katerega se je tudi letos udeležilo osem ekip, je bil tudi letos v Čavlah nad Rijeko na Hrvaškem. Letos je manjkala ekipa iz Monaka, ki jo je nadomestila ruska ekipa iz Moskve. Slovenske barve so zastopale balinarke Krima iz Ljubljane, ki so v četrtfinalu premagale srbsko zasedbo Altina, v poflinalu pa so morale priznati premoč italijanskim prvakinjam.  Na evropsko sceno so se več kot uspešno po enoletnemu premoru vrnila balinarke Saint Vulbasa, ki so v velikem finalu tesno premagale Borgonese.

ČETRTFINALE

KRIM - ALTINA 12:6
Štafeta: Volčina/Pevec - Kulundžija /Popović 39:29
Krog: Petrič - Antonjak 14:18
Natančno: Škoberne L. - Popović 4:8; Jenčič - Kulundžija 13:8
Hitrostno: Volčina - Radović 34:6
Dvojica: Petrič/Škoberne N. - Kulundžija/Nestorovič 13:6
Dvojica: Škoberne L./Dolenc - Antonjak/Radović 3:13
Posamezno: Jenčič - Popović 13:3; Pevec - Kuzmić 12:11

BORGONESE - AFAD SPORT 18:0
LABIN - PARSEC MOSKVA 18:0
ŠB ČAVLE - SAINT VULBAS 5:13

POLFINALE

KRIM (SLO) - BORGONESE (ITA) 6:12
Štafeta: Volčina/Petrič - Zilioto/Basei 36:37
Krog: Jenčič - Basei 24:24
Natančno: Pevec - Carlini 15:10; Škoberne L. - Depetris 9:13
Hitrostno: Volčina - Zilioto 37:29
Dvojica: Škoberne L./Vidmar (Volčina) - Depetris/Negro 2:13
Dvojica: Petrič/Škoberne N. - Lombardi/Zilioto (Mellano) 8:8
Posamezno: Pevec - Basei 10:9; Jenčič - Carlini 5:13

LABIN (HRV) - SAINT VULBAS (FRA) 3:15

FINALE

SAINT VULBAS (FRA) - BORGONESE (ITA) 10:8

  • Štafeta: Barthet/Fabry - Zilioto/Negro 49:36
  • Krog: Rives - Basei 17:21
  • Natančno: Traversa - Depetris 9:27; Marie - Carlini 13:10
  • Hitrostno: Barthet - Zilioto 38:24
  • Dvojica: Barthet/Traversa - Depetris/Negro 11:7
  • Dvojica: Richard/Ferriera - Mellano/Lombardi 4:13
  • Posamezno: Marie - Basei 7:11; Rives - Carlini 10:9

EVROPSKI PRVAKI

  1. 2005 PONT DE CLAIX (Francija)
  2. 2006 PONT DE CLAIX (Francija)
  3. 2007 PONT DE CLAIX (Francija)
  4. 2008 PONT DE CLAIX (Francija)
  5. 2009 ANDREZIEUX-BOUTHEON (Francija)
  6. 2010 SAINT VULBAS (Francija)
  7. 2011 KRIM (Slovenija)
  8. 2012 SAINT VULBAS (Francija)
  9. 2013 SAINT VULBAS (Francija)
  10. 2014 SAINT VULBAS (Francija)
  11. 2015 BUTTRIO (Italija)
  12. 2016 SAINT VULBAS (Francija)
  13. 2017 SAINT VULBAS (Francija)
  14. 2018 BIEVRE ISERE (Francija)
  15. 2019 SAINT VULBAS (Francija)
   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 MARJETICA KOPER 0
3 AGROCHEM HRAST 0
4 KRIM 0
5 AIKEA ANTENA 0
6 KOŠANA 0
7 SKALA 0
8 POSTOJNSKA JAMA 0
9 ZABIČE 0
10 ILIRSKA BISTRICA 0
   

SERIE A  

Team
Points
1 BORGONESE 0
2 PONTESE 0
3 LA PEROSINA 0
4 B.R.B. IVREA 0
5 NOVENTA 0
6 FERRIERA 0
7 GAGLIANICO 0
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 MARINIĆI 0
5 PAZIN 0
6 SOKOL ORBICO 0
7 PULA 0
8 BISTON BRELA 0
9 METKOVIĆ 0
10 PRIMOŠTEN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 SAINT VULBAS 0
2 MONTELIMAR 0
3 FONTAINE 0
4 GAP 0

Skupina 2

Team
Points
1 CRO LYON 0
2 AIX LES BAINS 0
3 ROMANS 0
4 BALARUC LES BAINS 0
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV