GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

25 Jan 2020
14:45 -
Aikea Antena - Zabiče
08 Feb 2020
14:45 -
Trata - Agrochem Hrast
15 Feb 2020
14:45 -
Agrochem Hrast - Skala
   
PARIS
   

BALINANJE  

25 Jan 2020
Elite 1
25 Jan 2020
Prva HBL
25 Jan 2020
Serie A
25 Jan 2020
Super liga
01 Feb 2020
Prva HBL
01 Feb 2020
Super liga
08 Feb 2020
Elite 1
08 Feb 2020
Prva HBL
08 Feb 2020
Serie A
08 Feb 2020
Super liga
   

PETANKA  

   
   

Statistika obiskov

Slovenia 74.5%Slovenia
United States 18.1%United States
Croatia 4.2%Croatia
Ireland 0.5%Ireland
France 0.4%France

Danes: 41
Včeraj: 34
Ta teden: 118
Prejšnji teden: 615
Ta mesec: 1489
Prejšnji mesec: 2628
Skupaj: 76831

Minuli konec tedna smo tako kot lani v kraju Saint Yrieix sur Charente v Franciji dobili klubskega evropskega prvaka, dvaindvajsetega po vrsti. Tretjič zapored je slavila francoska ekipa, prvič pa petankarska zasedba iz Lyona, ki je sicer zibelka balinanja. Na zaključku sezone se je zbralo 16 najboljših ekip, ki so se tekom julijskega predtekmovanja prebile v nadaljnje tekmovanje. Kako močno skupino je imel slovenski prvak Sloga govori dejstvo, da so se kar tri ekipe iz predtekmovalne skupine A prebile med najboljših osem v Evropi, dva pa celo v veliki finale. 

V prvem delu zaključnega turnirja so bile ekipe razdeljene v štiri skupine, dve najboljši iz vsake pa po kup sistemu v četrtfinale evropskega pokala, izpadle ekipe pa so nadaljevale z nastopi v tako imenovanem pokalu federacij. Lani so v tem tolažilnemu tekmovanju kot prvi slavili predstavniki Nizozemske, letos pa so bili najboljši belgijski prvaki, ki so v finalu premagali predstavnika Poljske. 

ČETRTFINALE

  • LYON PETANQUE DES CANUTS (Francija) - LA PETANQUE GENEVOISE (Švica) 19:7
  • ASD BOCCIOFILA VAILA MAIRE (Italija) - BOULE HEDEBO KIF (Danska) 17:14
  • RIGANELLI ESCH (Luksemburg) - BALDOCK TOWN PC (Anglija) 17:14
  • CB MONEGASQUE (Monako) - LES CAILLOUX ZIEST (Nizozemska) 19:7

POLFINALE

  • LYON PETANQUE DES CANUTS (Francija) - RIGANELLI ESCH (Luksemburg) 17:4
  • ASD BOCCIOFILA VAILA MAIRE (Italija) - CB MONEGASQUE (Monako) 6:20

FINALE

  • LYON PETANQUE DES CANUTS (Francija) - CB MONEGASQUE (Monako) 19:7

EVROPSKI KLUBSKI PRVAKI

  1. 1998 - NOBEL PETANQUE MALMÖ (Švedska)
  2. 1999 - LA PETANQUE GENEVOISE (Švica)
  3. 2000 - PC ELITE BRUSSELS (Belgija)
  4. 2001 - GROUPE NICOLIN MONTPELLIER (Francija)
  5. 2002 - GROUPE NICOLIN MONTPELLIER (Francija)
  6. 2003 - GROUPE NICOLIN MONTPELLIER (Francija)
  7. 2004 - D.U.C. DE NICE (Francija)
  8. 2005 - STAR MASTERS BARBIZON PARIZ (Francija)
  9. 2006 - PC JOLI-BOIS BRUSSELS (Belgija)
  10. 2007 - ANPI MOLASSANA CASELLESE (Italija)
  11. 2008 - D.U.C. DE NICE (Francija)
  12. 2009 - D.U.C. DE NICE (Francija)
  13. 2010 - D.U.C. DE NICE (Francija)
  14. 2011 - CB MONEGASQUE (Monako)
  15. 2012 - RONDE PETANQUE METZ (Francija)
  16. 2013 - RONDE PETANQUE METZ (Francija)
  17. 2014 - AS BOCCIOFILA TAGGESE (Italija) 
  18. 2015 - AS BOCCIOFILA TAGGESE (Italija)
  19. 2016 - PACHY WATERLOO (Belgija)
  20. 2017 - ABC DRAGUIGNAN (Francija)
  21. 2018 - C.A.S.E. NICE (Francija)
  22. 2019 - LYON PETANQUE DES CANUTS (Francija)

 

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 AGROCHEM HRAST 18
2 TRATA 16
3 ZABIČE 13
4 POSTOJNSKA JAMA 11
5 KRIM 10
6 ILIRSKA BISTRICA 10
7 SKALA 9
8 AIKEA ANTENA 8
9 MARJETICA KOPER 5
10 KOŠANA 0
   

PRVA LIGA  

Team
Points
1 VELENJE 17
2 PLANINA KRANJ 13
3 LOGATEC 13
4 SLOGA 11
5 ČIRČE VAN-DEN 10
6 ORLEK ORO MET 8
7 CESTA 5
8 CENTER KRANJ 5
9 JADRAN IZOLA 4
10 GRADNA GIK 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 NOVENTA 14
2 B.R.B. IVREA 14
3 LA PEROSINA 12
4 PONTESE 10
5 BORGONESE 6
6 GAGLIANICO 6
7 FERRIERA 2
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 PULA 21
2 VARGON 21
3 BISTON BRELA 15
4 ZRINJEVAC 15
5 PAZIN 15
6 SOKOL ORBICO 13
7 ISTRA POREČ 9
8 METKOVIĆ 6
9 PRIMOŠTEN 4
10 MARINIĆI 0
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 9
2 CRO LYON 7
3 FONTAINE 3
4 BALARUC LES BAINS 0

Play out

Team
Points
1 ROMANS 8
2 AIX LES BAINS 7
3 GAP 7
4 MONTELIMAR 3
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV