GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

29 Feb 2020
14:45 -
Skala - Trata
   
worldchamp
   

BALINANJE  

29 Feb 2020
Prva HBL
29 Feb 2020
Serie A
29 Feb 2020
Super liga
07 Mar 2020
Elite 1
07 Mar 2020
Prva HBL
07 Mar 2020
Serie A
07 Mar 2020
Super liga
14 Mar 2020
Prva HBL
14 Mar 2020
Super liga
21 Mar 2020
Super liga
   

PETANKA  

   
   

Statistika obiskov

Slovenia 78.6%Slovenia
United States 13.7%United States
Croatia 4.1%Croatia
Italy 0.6%Italy
Ireland 0.6%Ireland

Včeraj: 25
Ta teden: 192
Prejšnji teden: 310
Ta mesec: 2160
Prejšnji mesec: 2244
Skupaj: 79746

Danes v popoldanskih urah so se v Športnemu društvi Zarja v Ljubljani zbrali slovenski petankarji ob sprejemu bronaste reprezentance v zasedbi selektor Klemen Podgoršek ter igralci Gregor Sever, Gregor Oprešnik, Žan Rode in Matevž Dovžan.  Sprejema se je udeležila tudi veteranska reprezentanca, ki je kot sem že omenil osvojila pokal narodov. Po lanskoletnem bronu Kaje Jamnik je to že drugo odličje za slovenske petankarje in vsi skupaj seveda upamo da se bo ta trend nadaljeval tudi na svetovnih prvenstvih.

Časa za počitek ni na pretek saj je že to soboto na sporedu zaključni turnir četverice kjer bomo dobili letošnjega ekipnega državnega prvaka. V Ljubljanskemu Polju se bosta v prvem polfinalnem paru pomerila Sloga in Hribovci, v drugem polfinalnem paru pa domača Vila Ana ter presenečenje sezone ŠRD Čatež.

Člani petankarske odprave v Bolgarijo - manjka Tatjana Šeruga

Bronasti junaki iz Albene

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 24
2 AGROCHEM HRAST 22
3 ZABIČE 17
4 SKALA 16
5 KRIM 15
6 ILIRSKA BISTRICA 14
7 POSTOJNSKA JAMA 13
8 MARJETICA KOPER 11
9 AIKEA ANTENA 8
10 KOŠANA 0
   

PRVA LIGA  

Team
Points
1 VELENJE 17
2 PLANINA KRANJ 13
3 LOGATEC 13
4 SLOGA 11
5 ČIRČE VAN-DEN 10
6 ORLEK ORO MET 8
7 CESTA 5
8 CENTER KRANJ 5
9 JADRAN IZOLA 4
10 GRADNA GIK 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 B.R.B. IVREA 22
2 LA PEROSINA 18
3 NOVENTA 18
4 PONTESE 12
5 GAGLIANICO 12
6 BORGONESE 10
7 FERRIERA 4
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 36
2 PULA 33
3 ZRINJEVAC 27
4 BISTON BRELA 24
5 PAZIN 24
6 SOKOL ORBICO 22
7 ISTRA POREČ 15
8 PRIMOŠTEN 7
9 METKOVIĆ 6
10 MARINIĆI 0
   

ELITE 1  

Play off

Team
Points
1 SAINT VULBAS 15
2 CRO LYON 10
3 FONTAINE 5
4 BALARUC LES BAINS 3

Play out

Team
Points
1 AIX LES BAINS 10
2 ROMANS 10
3 MONTELIMAR 7
4 GAP 7
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV