GTranslate  

slenfrdeit
   

HEGY TV (LIVE)  

26 Okt 2019
15:00 -
Postojnska jama - Zabiče
16 Nov 2019
15:00 -
Agrochem Hrast - Trata
   
eurochamp
   

BALINANJE  

19 Okt 2019
Elite 1
19 Okt 2019
Prva liga
26 Okt 2019
Elite 1
26 Okt 2019
Prva HBL
26 Okt 2019
Serie A
26 Okt 2019
Super liga
01 Nov 2019
World cup - članice
02 Nov 2019
Prva HBL
02 Nov 2019
Super liga
02 Nov 2019
World cup - članice
   

PETANKA  

04 Nov 2019
SP članice + U18
05 Nov 2019
SP članice + U18
06 Nov 2019
SP članice + U18
07 Nov 2019
SP članice + U18
08 Nov 2019
SP članice + U18
09 Nov 2019
SP članice + U18
10 Nov 2019
SP članice + U18
16 Nov 2019
DP zbijanje
   
   

Statistika obiskov

Slovenia 84.9%Slovenia
United States 7.8%United States
Croatia 3.5%Croatia
Italy 0.5%Italy
France 0.5%France

Danes: 5
Včeraj: 58
Ta teden: 390
Prejšnji teden: 910
Ta mesec: 1885
Prejšnji mesec: 3869
Skupaj: 66522

Tudi deveti poizkus za napredovanje v naslednji krog se je petankarjem ljubljanske Sloge, ki so v evropskemu pokalu nastopili že tretji zapored, žal izjalovil. V Lyonu so ob odsotnosti standardnega člana prve zasedbe in reprezentanta Matevža Dovžana premagali le prvaka Škotske medtem ko je bila realna možnost za napredovanje zapravljena že v drugemu krogu po porazu proti Madžarom. Za piko na i so Slogaši sicer tesno klonili tudi proti prvakom Ukrajine ter na koncu zasedli šesto mesto v skupini. Na zaključni turnir šestnajsterice, ki bo na sporedu konec novembra prav tako v Franciji, so se uvrstile najboljše štiri ekipe iz vsake skupine.

Letošnji nastop slovenskega predstavnika zagotovo šteje za neuspeh. Slovenska klubska petanka tako ostaja pri najboljšem dosežku ekipe Hribovcev iz leta 2006, ko so se takrat kot tretjeuvrščena ekipa državnega prvenstva po odpovedi Polja in Močvirnikov ter po izločitvi prvakov Estonije in Danske zavihteli na final four in tam osvojili četrto mesto.

Rezultati - skupina A

1. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Boule Hedebo KIF (DEN)  4:27
  • Pecsi VSK (HUN) - CB Monegasque (MON) 7:24
  • Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - Inverleith PC (SCO) 24:7
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - prosto

2. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Pecsi VSK (HUN) 13:18
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - CB Monegasque (MON) 7:24
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 31:0
  • Inverleith PC (SCO) - prosto

3. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Inverleith PC (SCO) 21:10
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Boule Hedebo KIF (DEN) 31:0
  • Pecsi VSK (HUN) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 24:7
  • CB Monegasque (MON) - prosto

4. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Lyon Petanque des Canuts (FRA) 0:31
  • CB Monegasque (MON) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 26:5
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - Inverleith PC (SCO) 29:2
  • Pecsi VSK (HUN) - prosto

5. krog

  • Boule Hedebo KIF (DEN) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 31:0
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Pecsi VSK (HUN) 31:0
  • CB Monegasque (MON) - Inverleith PC (SCO) 29:2
  • ŠD Sloga (SLO) - prosto

6. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - Kharkiv PC "Tabby" (UKR) 15:16
  • CB Monegasque (MON) - Lyon Petanque des Canuts (FRA) 7:24
  • Pecsi VSK (HUN) - Inverleith PC (SCO) 28:3
  • Boule Hedebo KIF (DEN) - prosto

7. krog

  • ŠD Sloga (SLO) - CB Monegasque (MON) 0:31
  • Pecsi VSK (HUN) - Boule Hedebo KIF (DEN) 2:29
  • Lyon Petanque des Canuts (FRA) - Inverleith PC (SCO) 31:0
  • Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - prosto

Končni vrstni red

  1. Lyon Petanque des Canuts (FRA) - 18 točk
  2. CB Monegasque (MON) - 15 točk
  3. Boule Hedebo KIF (DEN) - 12 točk
  4. Pecsi VSK (HUN) - 9 točk
  5. Kharkiv PC "Tabby" (UKR) - 6 točk
  6. ŠD Sloga (SLO) - 3 točke
  7. Inverleith PC (SCO) - 0 točk

Preostali zdeleženci zaključnega dela evropskega pokala

  • ASD Bocciafila Valle Maira (Italija)
  • Les Cailloux Zeist (Nizozemska)
  • Boulefreunde Malsch (Nemčija)
  • OKS Sokol Wroclaw (Poljska)
  • PC Pachy Waterloo (Belgija)
  • Baldock town PC (Anglija)
  • Sorbyangens bouleklubb (Švedska)
  • PSC Jarvenpaa (Finska)
  • La Petanque Genevoise (Švica)
  • Riganelli Esch (Luksemburg)
  • Carreau Brno (Češka)
  • SK Upesciems (Latvija)

Poleg slovenskega predstavnika so se od tekmovanja poslovili še predstavniki Ukrajine, Škotske, Bolgarije, Slovaške, Norveške, Estonije, Avstrije, Rusije, Jerseya in Walesa.

   

SUPER LIGA  

Team
Points
1 TRATA 0
2 MARJETICA KOPER 0
3 AGROCHEM HRAST 0
4 KRIM 0
5 AIKEA ANTENA 0
6 KOŠANA 0
7 SKALA 0
8 POSTOJNSKA JAMA 0
9 ZABIČE 0
10 ILIRSKA BISTRICA 0
   

PRVA LIGA  

Team
Points
1 VELENJE 16
2 LOGATEC 12
3 PLANINA KRANJ 11
4 ČIRČE VAN-DEN 10
5 SLOGA 9
6 ORLEK ORO MET 6
7 CESTA 4
8 CENTER KRANJ 4
9 GRADNA GIK 4
10 JADRAN IZOLA 4
   

SERIE A  

Team
Points
1 BORGONESE 0
2 PONTESE 0
3 LA PEROSINA 0
4 B.R.B. IVREA 0
5 NOVENTA 0
6 FERRIERA 0
7 GAGLIANICO 0
8 ROSTA 0
   

PRVA HBL  

Team
Points
1 VARGON 0
2 ZRINJEVAC 0
3 ISTRA POREČ 0
4 MARINIĆI 0
5 PAZIN 0
6 SOKOL ORBICO 0
7 PULA 0
8 BISTON BRELA 0
9 METKOVIĆ 0
10 PRIMOŠTEN 0
   

ELITE 1  

Skupina 1

Team
Points
1 SAINT VULBAS 6
2 MONTELIMAR 3
3 FONTAINE 3
4 GAP 1

Skupina 2

Team
Points
1 BALARUC LES BAINS 6
2 CRO LYON 3
3 AIX LES BAINS 0
4 ROMANS 0
   
Real time web analytics, Heat map tracking
© Hegy TV